MENU
klinika

Xing!

Kujt ia kemi parë tjetër fustanin e Arbanës?

04.11.2022 - 11:54

Fustani që Arbana Osmani veshi mbrëmjen e 2 Nëntorit në premierën e filmit “Sofia” nuk ishte i panjohur!

Të njëjtin fustan nga Yves Saint Laurent by Anthony Vacarello ka veshur më parë një tjetër shqiptare dhe bëhet fjalë për yllin e muzikës, Dua Lipa.

Më 5 Shtator të këtij viti, Dua u shfaq në Paris në nje festë private organizuar në YSL Beauty, në nder të hedhjes në treg të parfumit “Libre Le Parfum”, imazhe nga e cila i publikoi më pas edhe në Instagram.