MENU
klinika

Përgjigjia e Tolgahan 'funny’ dhe epike

Kur e kuptoi që Almeda ishte shpirti binjak?

21.11.2022 - 12:19

Aktorët Tolgahan Sayışman dhe Almeda Abazi janë të ftuarit e radhës në “Zemër Luana”.

Aktori Sayışman ishte pjesë e një sfide në ring, ku iu përgjigj pyetjeve. Teksa luante rolin e boksierit në ring, ai u pyet për aktoren Hande Erçel. Të gjithë e njohim rolin e “Edës” në serialin “Dashuria është në ajër” që u transmetua në Tv Klan. Teksa doli fotoja e aktores Hande, Tolgahan tha se “ka një vend të veçantë në zemrën e tij”. Direkt Besi i thotë Almedës: “Moj Almeda do futesh në ring?!”

Por a u bë xheloze Almeda? Bukuroshja shqiptare nisi të qeshë dhe sigurisht që e merr me sportivitet këtë gjë pasi edhe vetë është pjesë e artit.

Mirëpo, përvec kësaj, Tolgahan iu përgjigj edhe disa pyetjeve për lidhjen e tij të dashurisë me Almedën.

Aktori i njohur ka treguar edhe momentin kur e kuptoi që Almeda ishte e duhura.

Almeda e pyeti: “Kur e kuptove që isha unë shpirti yt binjak”?

“Kur kemi ngrënë qofte”,u përgjigj.

Menjëherë, nisën të qeshura në studio ku Almeda tha se bashkëshorti i saj e paska humbur komplet romanticitetin.

Dy aktorët e njohur, Almeda dhe Tolgahan janë një dyshe kaq e dashur për publikun dhe shumë të komentuar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Mezi po presim të të njohim…"

Almeda Abazi shtatzënë për herë të dytë