MENU
klinika

"Para se të sillja në jetë dritën e syve të mi"

Marina Vjollca publikon foton me barkun e rrumbullakosur

15.11.2022 - 11:14

Pak ditë para se e bija, Marget të mbushë 1 vjeç, Marina Vjollca ka ndarë një foto kur ishte në pritje të ëmbël. Moderatorja shfaqet e zhveshur dhe e mbuluar nga një tyl i hollë. Krahas fotos shkruan: “Sot një vit më parë u realizua kjo foto. Pas 10 ditësh solla në jetë dritën e syve të mi MARGET”.

Kujtojmë që Marina ndan shpeshherë momente me të bijën në rrjete sociale por është kujdesur gjithmonë që të mos e zbulojë portretin e saj. Në fillim të shtatorit, ajo zbuloi përmes disa fotove se kishte udhëtuar për herë të parë me të bijën. “Pushimet e para të mrekullisë sime”, shkruante ajo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Me fotot më “cute” nga pushimet

Marina Vjollca konfirmon gjininë e fëmijës?

Si e kanë quajtur vogëlushen e tyre?

Marina dhe Getoari zgjedhin emrin e veçantë


I keni dëgjuar këto për Parisin?

Ana e errët e ‘kryeqytetit të dashurisë’

Personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”

“Mama bën për ty gjithçka, jo me fjalë por me vepra”

Xhensila Myrtezaj thumbon Bes Kallakun në urimin që i bën Ajkës