MENU
klinika

Emri

Primaret në PD/ Një tjetër kandidat për Kavajën

02.11.2022 - 12:12

PD ka gati për Primare edhe një tjetër kandidat për kryebashkiak.

Bëhet fjalë për Bashkinë e Kavajës, ku ka zgjedhur të hyjë në garën e Primareve fillimisht Fisnik Qosja.

Një tjetër kandidaturë për Bashkinë e Kavajës është edhe Isa Sakja.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Hyjmë në zgjedhje për të fituar, kandidatët tanë…"

Basha: 6 Marsi test mbijetese për ‘non gratat’


Dyshohet se transportohej nga Libia drejt vendit tonë

Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

Komisariatet e Vorës dhe Krujës kalojnë nën administrimin e Tiranës

Hyjnë në fuqi ndryshimet e reja në strukturat policore

Nis gjyqi për dy ngjarjet që tronditen Durrësin

‘Zbërthehet’ ushtari i Nuredin Dumanit

"Po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës"

Gati për sezonin/ Rama publikon pamje nga plazhi i Durrësit