MENU
klinika

Mezi e prisnim rikthimin e saj në ekran

Zbulohet se ku do ta shohim së shpejti Elita Rudin

19.11.2022 - 10:31

Prej kohësh i mungonte ekranit dhe së fundmi dhe fansat mezi e prisnin rikthimin e saj në moderim.

Tashmë është zbuluar se Elita Rudi do të jetë prezatuesja e Big Brother Fan Club Kosova.

Ky format televiziv pritet të nisë së shpejti, teksa shumë emra personazhesh ViP përfliten se do të jenë pjesë e tij.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Elita në rrjete sociale.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Zëri ndryshoi jetët tona"

Elita Rudi dhe Gjiko shijojnë prindërimin