MENU
klinika

"Je kartolina më e bukur për mua"

Agron Llakaj i bën urimin e ndjerë bashkëshortes për ditëlindje

01.12.2022 - 12:29

Kjo ditë është shumë e veçantë për aktorin e njohur, Agron Llakaj. Bashkëshortja e tij, Kostandina feston ditëlindjen dhe padyshim ai nuk kishte se si mos t’i bënte një urim publikisht.

Llakaj ka postuar një foto, ku shfaqen së bashku dhe i ka dedikuar disa fjali tepër të ndjera.

Ndër të tjera, ai e cilëson bashkëshorten si kartolina më e bukur për të.

Urimi i plotë:

Dhjetori eshte i vetmi muaj ku une nuk zgjedh kartoline urimi si ne cdo muaj tjeter, sepse ditelindja jote na sjell Dhjetorin…dhe besoj je kartolina me e bukur ne mua.
Ditelindja jote Kostandina fillon nje muaj te festave dhe gezimit…,te dritave dhe ngjyrave..Krishtlindje dhe Vitin e Ri.
Ditelindje te gezuar edhe ne 100 vjet! Pacim mal, pasurine me te madhe qe Zoti na ka fal…,Shendetin, dashurine dhe miresine!
Nje Muaj te mbare per te gjithe nga ne te dy!

Kujtojmë që çifti janë prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. Sakaq, ata janë bërë edhe gjyshër dhe nuk ngurojnë që herë pas here të ndajnë momente me ta.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel