MENU
klinika

I lënduari dërgohet në spital

Aksident në Vlorë, makina përplas të moshuarin!

01.12.2022 - 11:16

Një aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në qytetin e Vlorës në rrugës ‘Transballkanike’.

Një mjeti tip ‘Benz’ ka përplasur një këmbësor 75-vjeçar. Si pasojë e aksidentit, i lënduari është dërguar në spitalin e Vlorës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar shkaqet e aksidentit.