MENU
klinika

Meghan Markle si Princesh Diana

Dokumentari që po trondit Familjen Mbretërore

06.12.2022 - 17:09

Një trailer tjetër i publikuar për dokumentarin e Meghan Markle dhe Princit Harry ka tronditur sërish familjen mbretërore.

Në të shfaqet aktorja teksa fshin lotët teksa flet sinqerisht për jetën me familjen mbretërore. Në trailerin bombë përpara dokumentarit në Netflix, ‘Harry and Meghan’, ajo pretendoi se familja e Princit Harry nuk arriti ta mbronte atë kur u martuan në maj 2018.

Në trailerin, i cili u publikua të hënën, Duka i Sussex tha: “Ka një hierarki familjare. E dini, ka rrjedhje, por ka edhe trillime historish… Është një lojë e pistë.’

Një foto e familjes mbretërore në Trooping the Color në 2019 u shfaq përpara se pamjet e paparacëve që fotografonin Princin Harry dhe Meghan Markle të krahasoheshin me pamjet e vjetra të nënës së Harry-t, Princeshë Diana.