MENU
klinika

Protesta nis me incidente

E rëndë! Goditet me grusht dhe gjakoset Sali Berisha, dhunohet nga truprojat autori

06.12.2022 - 13:32

Kryedemokrati Sali Berisha është qëlluar me grusht. Ngjarja ka ndodhur në momentin që Berisha po ecte me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta në bulevardin “Dëshmorët e Kombt”. Ishte një person, pjesë e turmës së protestuesve që ishin grumbulluar në bulevard. Në momentin që Berisha është qëlluar ka rënë direkt në tokë dhe kanë ndërhyrë truprojat.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Manastirliu: ‘Non grata’ kërkon të njollosë Shqipërinë

“6 dhjetori dita kur shqiptarët do e braktisin përgjithmonë Berishën”

"Letërsinë sot e kemi më mirë se Shqipërinë"

“A e mbështesni protestën e 6 Dhjetorit?” Meta në panairin e librit