MENU
klinika

Publikohet traileri

‘Emily in Paris’, sezoni i tretë është gati!

01.12.2022 - 12:27

Sezoni i tretë do të jetë sezoni i zgjedhjeve , siç na predispozon profili i serialit të njohur ” Emily in Paris “, në postimin e ri që prezanton solemnisht trailerin e serisë së re të episodeve, premierë më 21 dhjetor në Netflix.

Emily ka marrë disa vendime të mëdha për jetën e saj të dashurisë dhe karrierën. Në frontin e dashurisë, ajo duket se po afrohet me të dashurin e saj të sezonit të dytë, Alfie, por e ka të vështirë të shmangë të dashurin e saj francez, Gabriel. Pse, sipas pyetjes së bërë në trailer: “A jemi këtu për të dashur vetëm një person?”.

Po për karrierën e saj? Është e paqartë për cilën agjenci punon, pasi sezoni i dytë përfundoi me Emily-n që iu kërkua të bashkohej me agjencinë e re të Sylvie. Në çdo rast, sezoni i ri parashikohet të jetë plot pasion, pasi heroina shprehet: “Ne flasim vazhdimisht për ekuilibrin e jetës dhe karrierës. Tani për tani jam i interesuar për jetën”.

Shikoni trailerin e ri:

/abcnews.al

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Arsyeja që "zemëroi" parizienët

Pse duhet ta shihni dhe ju “Emily in Paris”!