MENU
klinika

Elbasan

I moshuari iu shpëton mrekullisht flakëve, por mbetet “pa çati” mbi kokë

02.12.2022 - 11:09

Një banesë në Krastë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Në këtë banesë jetonte një i moshuar i vetëm, i cili nga pakujdesia,  ka shkaktuar zjarr me stufa të drurëve .

Flakët janë përhapur në gjithë guzhinën duke e djegur komplet dhomën e guzhinës.

Nga flakët fatmirësisht ka shpëtuar, mrekullisht i moshuari i vetëm i cili ka arritur të dalë në kohë jashtë dhe të njoftoj zjarrfiksin të cilët kanë mundur të shuajnë zjarrin.

“Zegjinia vuajti shumë, e godita dhe me sëpatë”

Rrëfimi tronditës i të moshuarit nga Gramshi

Graun e vray në banesë, ndërsa vëllain...

Si ndodhi krimi i dyfishtë në Gramsh?

Aksidentoi për vdekje 20-vjeçarin

Si u arratis Konsulli i Nderit nga vendi i ngjarjes