MENU
klinika

Bashkë me Getinjon e Stresin

Këta janë të gjithë banorët e “Big Brother Vip Kosova”!

06.12.2022 - 13:21

Mbrëmjen e sotme ka nisur aventura televizive e “Big Brother Vip Kosova”, teksa në spektaklin e reality show-t, me drejtues Alaudin Hamitin dhe Joniad Vokshin u prezantuan zyrtarisht edhe banorët që do të konkurojnë për cmimin e madh në shtëpinë më të madhe të Kosovës. Me klipet prezantuese, vizitat e shkurtra në studio dhe nën komentet e Olti Curri e Afërdita Paqaradës, kasti fillestar me 14 banorë i “BBVK” përbëhet nga:

1.Getinjo

2.Ana Kabashi

3.Viven Thano

4.Andi Artani

5.Mc Beka

6.Cifti Urim dhe Alisa

7.Victoria Owns (klipi prezantues mund t’ju informojë më shumë)

8.Shota Baraliu

9.Arta Selimi

10.Artan Thaci

11.Lugati

12.Gresa Hoti

13.Juliana Nura

14.Stresi

Kështu, kemi një miksim të disa personazheve të njohur, me ish-konkurentë në dating show, artistë, blogerë e disa të tjerë që ndoshta nuk janë edhe aq të famshëm, por padyshim kanë aftësinë për t’i dhënë këtij reality atë që kërkon, personalitetet interesante.

Suksese të gjithëve!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


‘Big Brother VIP’ edhe në Kosovë

Alaudin Hamiti zbulon bisedën me Arbana Osmanin