MENU
klinika

Harroi sobën e gazit ndezur

Merr flakë banesa e të moshuarit në Durrës, vetëm dëme materiale

06.12.2022 - 13:11

 Banesa e një të moshuari në Durrës është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në Durrës. Burime paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.8 të qytetit, ndërsa është djegur kati i dytë i banesës së 80- vjeçarit Andrea Ç.

Dyshohet se shkak për përfshirjen nga flakët të shtëpisë ka qenë soba me gaz e gatimit. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe shërbimi zjarrfikës. Zjarri u fik nga shërbimi i mbrojtjes nga zjarri, ndërsa mësohet se në banesë ka vetëm dëme materiale.

"Ndryshon përgjithmonë turizmin në rajon"

Firmoset marrëveshja për “Durrës Yacht & Marina”

Nga grupi i Avdylajt tek vëllai i Rrumit e Plarent Dervishaj

Kush janë ‘të fortët’ që policia u çmontoi kamerat

Megaoperacioni “Krahët e krimit”

Zbulohet ‘shtëpi bari’ në Durrës