MENU
klinika

Rama i tregon me gisht kullën e "Air Albania"

Milo Gjukanoviç vjen në Tiranë për Samitin

06.12.2022 - 11:29

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç vjen në Tiranë për Samitin mes vendeve të Bashkimit Europian dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor.

Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, kryeministri Edi Rama i tregon me gisht kullën e “Air Albania”, ndërsa të dy shohin nga qielli.

Nga fotot duket se Gjukanoviç i habitur i bën pyetje kryeministrit Rama, ndërsa ky i fundit i tregon diçka me gisht për lart, por nuk dallohet asnjë fjalë se për çfarë flasin liderët e dy vendeve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Deklarata e fortë e të dërguarës së Gjermanisë

“Ballkani i Hapur të mos dublojë procesin e Berlinit”