MENU
klinika

Zbulon posterin

Rama entuziast 5 ditë para samitit të BE në Tiranë: Ngjarje historike për vendin

01.12.2022 - 11:12

Kryeministri Edi Rama shprehet entuziast, 5 ditë para se Shqipëria të mirëpresë Samit e BE-Ballkanit Perëndimor.

Rama shkruan se vendi ka kënaqësinë të presë këtë samit që do jetë një ngjarje historike, teksa ndan foto të posterit të samitit.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me kënaqësinë e vendit mikpritës për herë të parë të Samitit BE-Ballkani Perëndimor, një ngjarje historike, me respektin për ne që të ardhmen e shohim në familjen e madhe europiane, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postomin e tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Manastirliu: ‘Non grata’ kërkon të njollosë Shqipërinë

“6 dhjetori dita kur shqiptarët do e braktisin përgjithmonë Berishën”