MENU
klinika

"Poshtë kriminelët"

U qëllua me grusht! Berisha ringrihet në protestë, i bashkohet turmës me fytyrë të nxirë

06.12.2022 - 13:40

Kryedemokrati Sali Berisha është ringritur pasi u qëllua me grusht në mes të bulevardit.Berisha shihet që i është bashkuar sërish turmës së protestuesve. Në fytyrë duket se ka një shenjë të nxirë në anën e djathtë, vendi ku dhe i qëlloi një person me grusht.

Berisha ka rënë përtokë pasi është qëlluar me grusht nga një person në protestën e PD. Personi që e qëlloi u neutralizua nga truprojat e ish-kryeministrit.

Kryedemokrati është ngjitur në podiumin e ngritur nga opozita. “Poshtë kriminelët, rrofshin protestuesit”,-tha Berisha.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN