MENU
klinika

Ja si ka zgjedhur të festojë moderatorja

Bora feston ditëlindjen, Donaldi ka një mesazh të ëmbël dashurie

09.01.2023 - 12:00

9 janari është një datë speciale për Bora Zemanin.

Prezantuesja e njohur sot feston ditëlindjen e saj të 31-të,

Së bashku me Donaldin, Arborin dhe miq të tyre ajo ka realizuar një udhëtim teksa nuk kanë munguar pamjet nga vendi malor ku ka zgjedhur ta festojë ditëlindjen.

Nga i dashuri i saj padyshim nuk ka munguar një urim emicionues.

Donaldi ka postuar një imazh të Borës në InstaStory duke ia bashkangjitur edhe një mesazh dashurie.

Për ty botën. Gëzuar ditëlindjen shpirt”, ka shkruar Donaldi në urimin e tij.