MENU
klinika

Njoftimi i policisë

Digjet makina në parkingun e një qendre tregtare, 5 zjarrfikëse në vendngjarje

27.01.2023 - 23:44

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme, rreth orës 22:00 te rruga e Elbasanit.

Blutë bëjnë me dije se makina, në të cilën ka rënë zjarr, ndodhej në parkingun e një qendre tregtare, në bulevardin “Bajram Curri”.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Në njoftim bëhet me dije se rreth orës 22:00, në një automjet në parkingun e një qendër tregtare, në bulevardin “Bajram Curri”, ka rënë zjarr. Flakët janë përhapur. Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Njoftimi: Më datë 27.01.2023, rreth orës 22:00, në një automjet në parkingun e një qendër tregtare, në bulevardin “Bajram Curri”, ka rënë zjarr. Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.