MENU
klinika

Asnjë prej emrave të përfolur

Kush janë katër banorët e rinj të “Big Brother VIP”?

11.01.2023 - 10:49

Mbrëmja e djeshme e “Big Brother VIP” pa veç dramave të shumta (aka historisë së Luizit) dhe të eleminuarit, edhe dy hyrje të reja. Por nuk bëhej fjalë për asnjë prej emrave të përfolur këto ditë, teksa produksioni ka surprizuar me pëzgjedhjen e tij.

Kështu, hyrjet e reja ishin dy vajza, nutricionistja Diola Dosti, e njohur për punën e saj në rrjetet sociale dhe televizion dhe Nita Latifi, këngëtarja mga Kosova.

Vajzat e nisën “fuqishêm” rrugêtimin në reality show, me thumba që në klipet prezantuese ndaj banorëve ekzistues e jo vetëm, ndërsa do shohim si do përfshihen në dinamikat e shtëpisë, që duhet thënë nga sonte, kanë shkuar në tjetër nivel.

Po ashty hyrje të reja ishin dhe Bjordi Mezini (Bjordi i Adeles), dhe Eni Tare, model ne profesion.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Beniada e thotë haptazi ‘dëshirën’ e saj

A do ishte e gatshme të futej sërish në BBV?


Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes sime të 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë