MENU
klinika

Luizi e merr vesh, ia thotë Teas

“Protesta jashtë, po bëhet nami. S’duan që t’i dëgjojmë”

14.01.2023 - 19:50

Qindra fansa të këngëtarit Luiz Ejlli, banor i Big Brother Albania, u mblodhën sot në ambientet e jashtme të shtëpisë më të famshme në Shqipëri në mbështetje të konkurentit të tyre të preferuar.

Produksioni i futi brenda në dhomën e ndejes të gjithë banorët dhe mbyllën dyer e perde si dhe vendosi muzikë të lartë që konkurrentë të mos kuptonin se çfarë po ndodhte jashtë.

Mirëpo si duket këtë “hile” të produksionit e ka kuptuar vetë Luizi, i cili shihet në tryezë teksa thotë se jashtë po mbahen protesta.

“Protesta, do ketë protesta jashtë, bëhet nami. S’duan që t’i dëgjojmë” dëgjohet t’i thotë Luizi Teas.