MENU
klinika

Ja arsyeja

Ashton Kutcher nuk e priti mirë librin e ish-bashkëshortes

03.02.2023 - 14:42

Ashton Kutcher ka pranuar se ishte “i zemëruar” kur kujtimet e ish-bashkëshortes së tij Demi Moore, “Inside Out”, doli në librari në shtator 2019.

Në një intervistë me Esquire, aktori tregoi se si ndikoi publikimi i librit në familjen e tij. “Më në fund arrita në një vend ku shtypi me të vërtetë më kishte lënë rehat mua dhe familjen time. Dhe pastaj të nesërmen, paparacët janë në shkollën e fëmijëve të mi,” u shpreh Ashton duke theksuar se ai nuk ka “asnjë ndjenjë të keqe” për Moore.

Kutcher ishte i martuar me aktoren nga 2005 deri në 2013. Ndërsa ish-të u përpoqën të kishin fëmijë përpara se të hiqnin dorë, Moore pësoi një abort në muajin e gjashtë të shtatzënisë. “I dua fëmijët. … Ideja për të pasur një fëmijë tjetër do të kishte qenë e pabesueshme,” tha aktori për humbjen.

“Për çfarëdo arsye, më duhej ta kisha atë përvojë.” Pas divorcit, ai filloi të takohej me Kunis në vitin 2013. Ata u martuan në vitin 2015 dhe kanë dy fëmijë së bashku Wyatt dhe Dimitri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN