MENU
klinika

Fton qytetarët të marrin pjesë

“Dorëheqja është detyrim”- Publikohet spoti i protestës së thirrur nga Berisha

06.02.2023 - 14:20

Partia Demokratike ka publikuar sportin e protestës së 11 shkurtit të thirrur nga ish-kryeministri Berisha.

Sipas PD, protesta është thirrur për skandalin Rama –McGonigal, me moton e dyfishtë “Faktet dolën-Dorëheqja është detyrim” dhe “Pluralizimit i dalim Zot. Votës së lirë i dalim Zot”.

PD u bën thirrje qytetarëve tu bashkohen në këtë tubim. Protesta do të zhillohet në orën 12.00 para Kryeministrisë.

Erdhi të ndërtojë 40 hektarë me sera në zonën e Karavastasë

Spanjolli vret veten në hotel

“Mbajeni mend nga unë, do ju dalë”

Ngjela: SPAK shumë shpejt do bëjë goditje të mëdha

"Duam që edhe festa e Ashures të jetë festë zyrtare"

Veliaj uron besimtarët bektashinj në ditën e Sulltan Novruzit