MENU
klinika

Tregon planet për zgjerimin e familjes

A e ka marrë propozimin për martesë? Rrëfehet moderatorja

24.03.2023 - 12:11

Gazetarja sportive, Cindy Marina ka rrëfyer marrëdhënien me vjehrrën e saj, Jozefina Topallin.

Gjatë një interviste, moderatorja është shprehur se ajo nuk ndërhyn kurrë në marrëdhënien e saj me Genarin dhe e vetmja gjë që i thotë është “vetëm të jeni ju të lumtur”.

Cindy Marina tregoi se ende nuk e ka marrë propozimin për martesë nga Genar Topllai dhe sa i përket planeve për të bërë fëmijë shtoi “kemi kohë”.

“Edhe mund të kthehem në Amerikë, nëse pranon Genari. Por do ia lëmë të ardhmes. Jozefina nuk ndërhyn shumë në marrëdhënien tonë, thotë ‘vetëm të jeni ju të lumtur”. Është shumë pozitive. Me Genarin shkojmë shumë shpesh në Shkodër. Kam marrëdhënie shumë të mirë me motrën e Genarit si edhe mamanë e tij”, tha ajo e ftuar në emisionin Rudina.

Pyetjes nëse e ka marrë propozimin, iu përgjigj: “Jo akoma nuk e kam marrë propozimin, jemi akoma herët. Nuk e di! Edhe për fëmijë kemi kohë.”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çfarë shkruajnë për moderatoren shqiptare

Cindy Marina pikaset nga mediet ruse


Më shumë se gjashtë vite bashkë

Taylor Swift zbulon arsyen e ndarjes nga Joe Alwyn

Në lidhje me djalin e Jozefina Topallit

Cindy Marina rrëfen si rrallë herë njohjen me partnerin

“Shpresojmë që gjenerata tjetër…”

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pauzë nga muzika?

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur

Çfarë ka Soni Malaj për t’i thënë Flori Mumajesit?