MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 21 mars 2023

21.03.2023 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 114.4 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 106.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 130 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 79 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 114.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.8 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN