MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 29 mars 2023

29.03.2023 - 08:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 113.9 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 105.6 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 129.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 78.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 114.4 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.79 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN