MENU
klinika

Çfarë i ka ndodhur?

Dafina Zeqiri me probleme shëndetësore, shqetëson fansat

23.03.2023 - 10:37

Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjetet sociale ku për ndjekësit e saj të shumtë ndan momente interesante nga angazhimet e saj por edhe nga përditshmëria.

Por me postimin e fundit shkaktoi shqetësim te fansat e saj.

Këngëtarja e njohur duket se po përballet me probleme shëndetësore pasi përmes në video ka zbuluar se është duke marrë serum.

Se çfarë ka ndodhur, Dafina nuk e ka sqaruar por padyshim se duke qenë ndër më të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje brenda dhe jashtë vendit, ka dhe koston e saj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kjo verë po, që do të jetë një hit!

Bëhen bashkë Dafina Zeqiri, Ledri dhe…

“Ka ardhur koha të kujdesem për veten”

Çfarë po ndodh me Dafina Zeqirin?

Mërziti fansat e saj më të mirë

Anuloi koncertet, Dafina Zeqiri tregon arsyen


Dhurata që të gjithë do të donin

Beyonce “shpërblen” stafin e hotelit në Londër

Nga takimi i tyre i parë deri tek planet për fëmijë

Rrëfehet si asnjëherë më parë partnerja e Elvis Pupës

Detajet nga ceremonia që do mbahet në Himarë

Martohen Klea Huta dhe Elgit Doda