MENU
klinika

Drejt përfundimit

Rama publikon pamjet nga tranformimi i lumit të Gjanicës

31.03.2023 - 10:07

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me pamjet nga kantieri i lumit të Gjanicës.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama shkruan se deri ishte ishte një vatër ndotje dhe rrezik përmbytje për qytetin dhe sot është një arterie e gjelbër e zemrës së Fierit

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e fazës së dytë drejt përfundimit të transformimit urban e mjedisor të lumit Gjanicë, i cili deri dje ishte një vatër ndotje dhe rrezik përmbytje për qytetin dhe sot është një arterie e gjelbër e zemrës së Fierit, ju uroj një ditë të mbarë

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN