MENU
klinika

Zgjedhjet e 14 majit

Edhe Tirana pa ndryshime, Veliaj ‘thumba’ Berishës: Përveshim mëngët për tramin falas të Saliut e Lulit

25.03.2023 - 22:37

Drejtuesi politik i PS në qarkun e Tiranës, Erion Veliaj ka bërë të ditur se kush do të jenë kandidatët për këtë qark.

Ai ka konfirmuar rikandidimin e tij për zgjedhjet e 14 majit për Tiranën dhe ka deklaruar emrat që do të jenë pjesë e garës në të gjithë qarkun.

Bashkia e Rrogozhinës: Edison Memolla

Kavajë: Redjan Krali

Vorë: Blerim Shera

Kamëz: Rakip Suli

Tiranë: Erion Veliaj