MENU
klinika

Koha për të ndryshuar garderobën

Harrojini xhinset! Këtë pranverë vëmendjen e kanë këto funde yll!

31.03.2023 - 11:05

Edhe nëse s’jeni fanse të fundeve, kur të shihni se çfarë është në modë këtë sezon – do siguroni menjëherë disa funde në gardërobën tuaj. Ne nuk dimë cilat do veshim më parë, por gjithsesi po ju tregojmë modelet më “in” për këtë pranverë:

#1 – Funde asimetrike

Na vjen keq për xhinset, por këtë pranverë gjithë
PHOTO: @ASTYLEEDIT

#2 – Fund maxi (treçereksh) dhe modeli “laps”

Na vjen keq për xhinset, por këtë pranverë gjithë
PHOTO: @SASHA.MEI

#3 – Siluetë ballosh

Na vjen keq për xhinset, por këtë pranverë gjithë
PHOTO: @NLMARILYN

#4 – Cargo

Na vjen keq për xhinset, por këtë pranverë gjithë
PHOTO: @MONIKH

(Edhe cargo, i shkurtër)

Na vjen keq për xhinset, por këtë pranverë gjithë
BEC & BRIDGE – RINA SKIRT

#5 – Fund xhins

Na vjen keq për xhinset, por këtë pranverë gjithë
PHOTO: @MONIKH

#6 – Dizajne mikse

Na vjen keq për xhinset, por këtë pranverë gjithë
PHOTO: @RAEANNLANGAS

Burimi: Who What Wear

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Koha për të ndryshuar garderobën...

4 tendencat e verës që nuk duhet t’ju shpëtojnë


Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë