MENU
klinika

Ja cili është

iOS 16.4 vjen me emoji të rinj, dhe ka një fantastik…

30.03.2023 - 08:05

Përdoruesit e iPhone do të kenë mundësi që të përditësojnë sistemin operativ të celularëve të tyre dhe siç është bërë traditë, përditësimi vjen, ndër të tjera, me emoji të rinj.

Prej javësh, Apple ka modifikuar sistemin e ri dhe gjatë fazës së testimit, njoftoi se ka përmirësuar aplikacionin Podcasts.

Përsa u përket emoji-ve, përfshijnë: xhenxhefilin, maraca, zemra me ngjyra të reja, bizele në bishtajë, një livando, kandil deti, korb, një krah engjëlli, krëhër etj. I preferuari ynë?

iOS 16.4 vjen me emoji të rinj: Ky është i preferuari ynë

Emoji “talk to the hand”, ose e thënë shqip “mirë, mjaft!”. Tani mund ta shprehni hapur mospërfilljen tuaj apo komentet pasivo-agresive.

iOS 16.4 vjen me emoji të rinj: Ky është i preferuari ynë

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Prezente në iPhone, iPad, Mac dhe Apple Watch

iOS 14.5 sjell 200 emoji të reja