MENU
klinika

"Kam humbur 11 milionë ndjekës në një ditë"

Irina Shayk flet për ndarjen me Ronaldon

22.03.2023 - 10:25

Irina Shayk bëri një zbulim të pabesueshëm për ndarjen e saj me Cristiano Ronaldon.

Supermodelja ruse ishte në një lidhje me superyllin portugez nga viti 2010 deri në vitin 2015 dhe ata u ndanë papritur me arsyetimin se në atë kohë Ronaldo nuk mendonte se Irina ishte nëna e duhur për djalin e tij.

Të dy u takuan në vitin 2009 kur ai luante për Manchester United dhe e goditën atë që në fillim.

Ronaldo, i cili aktualisht është numër 1 në botë për nga ndjekësit në Instagram me 564,000,000, ishte gjithashtu shumë i njohur në rrjetet sociale në atë kohë.

Këtë e provon edhe deklarata e mëparshme e modeles Shayk, e cila pasi Ronaldo u bë partner me aktorin Bradley Cooper, u kërkoi ndjekësve të saj në Instagram që t’i bënin unfollou “nëse e njohin vetëm si ish-in e Cristiano Ronaldos”, dhe kjo rezultoi në një rënie dramatike të ndjekësve të saj.

“Kur u ndava me Cristiano humba 11 milionë ndjekës në 24 orë”, tha ajo. Madje ky numër korrespondonte me 75% të ndjekësve të saj në atë kohë!

Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë