MENU
klinika

Nga xhinset e gjera te kostumet oversize

Këto trende pranverore do t’i shohim kudo

22.03.2023 - 10:32

Pranvera erdhi, moti u ngroh dhe trendet e reja janë kudo. Ç’do të shohësh kudo këtë pranverë, t’i tregojmë tani!

Xhinse sa më të gjera

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

ESTROP

Xhaketa oversize

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

ALBERT URSO

Transparente!

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

JOHN LAMPARSKI

Fustane me ngjyra dhe dizenjo

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

VICTOR VIRGILE

Sigurisht, kostume

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

PIETRO S. D’APRANO

Metalike

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

VICTOR VIRGILE/ GETTY IMAGES

Shumë lëkurë

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

ARTURO HOLMES

Jeshile neon

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNHistoria e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë