MENU
klinika

VIDEO

Luizi qan për largimin e Kiarës, ja reagimi i moderatores

27.03.2023 - 11:15

Sot bëhen dy netë nga largimi i Kiara Titos nga ‘Big Brother Vip Albania”. Mungesa e partneres, ka bërë që Luizi të përlotet. I vetëm në shtrat, ai mundohet të mos duket që po qan, por ishte Dea ajo e cila e vuri re e madje e pyeti nëse kishte nevojë për diçka.

Këtë moment e ka pikasur edhe Kiara e cila postoi në instastory foton duke shkruar: Të dua!

Kujtojmë se Kiara u largua nga shtëpia pasi ishte në nominim kokë më kokë me Oltën.

Më shumë se gjashtë vite bashkë

Taylor Swift zbulon arsyen e ndarjes nga Joe Alwyn

Në lidhje me djalin e Jozefina Topallit

Cindy Marina rrëfen si rrallë herë njohjen me partnerin

“Shpresojmë që gjenerata tjetër…”

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pauzë nga muzika?

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur

Çfarë ka Soni Malaj për t’i thënë Flori Mumajesit?