MENU
klinika

E rëndë në Laç

Makina përfundon në përrua, shpëtojnë mrekullisht dy vajza

20.03.2023 - 12:41

Shpëtojnë mrekullisht dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua.

Dy të reja udhëtonin me një autoveturë në drejtim të Kishës së Laçit. Pranë një ure autovetura ka rreshkitur duke u përmbysur, ndërsa fatmirësisht dy vajzat kanë marrë lëndime të lehta, ndërsa janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit.

Në vendngjarje policia dhe grupi hetimor.