MENU
klinika

Shëtisin nga liqeni

Pranvera bën bashkë Yuri Kim me Bajram Begajn, ambasadorja: Nder të kalosh kohë me presidentin

18.03.2023 - 14:12

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim është takuar këtë të shtunë me Presidentin Bajram Begaj.

Diplomatja e SHBA ka takuar Begajn te Liqeni i Tiranës, ndërsa thotë se në këtë ditë të ngrohtë pranvere ka zgjedhur që të bëjë ecje dhe të bisedojë me presidentin, duke shijuar rrezet e diellit.

“Gjithmonë është një nder të kaloj kohë me Presidentin Bajram Begaj, por sidomos për të ecur dhe biseduar së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, ka shkruar ambasadorja Kim krahas fotos.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN