MENU
klinika

Si paraqitet situata

Rikthehen reshje e dëborës në Juglindje

12.03.2023 - 14:36

Në fshatrat turistikë të Voskopojës e të Dardhës ka pasur reshje dëbore këtë mëngjes.

Nga informacionet e dhëna nga ARRSH bëhet me dije se gjithë rrugët janë të hapura dhe mund të qarkullohet pa probleme.

Ditën e nesërme sipas sinoptikanëve temperaturat pritet të shkojnë në – 1 gradë celsius

Gjykata e Korçës do të shqyrtojë kërkesën

Zani Çaushi nuk dorëzohet, kërkon lirinë për të disatën herë!

Familja kërkon ndihmë për të sjellë trupin

I riu shqiptar vritet brutalisht nga një grup arabësh në Suedi

Bashkitë ku dominon koalicioni “Bashkë Fitojmë”

Harta e Shqipërisë ‘dominohet’ nga ngjyra rozë