MENU
klinika

“Është monstruoze fare qetësia e tij”

Roberti flet për sjelljen e Kristit: Bullizimi që i bëhet…

24.03.2023 - 12:13

I ftuar ditën e sotme në Wake-Up ka qenë Robert Aliaj, babai i Kristit.

Roberti  e ka vlerësuar sjelljen e Kristit, teksa e ka konsideruar atë si monstruoze.

Ndër të tjera Roberti të gjithë veprimet që janë bërë kundër djalit të tij i ka konsideruar si bullizese.

“Është mosntruozë fare qetësia e Kristit. Unë jam befasuar se unë s’do e kisha lejuar bullizimin që i bëhet Kristit aty. Okej Kristi është burrrë, por gjithsesi unë s’do e kisha lejuar kaq shumë.”-tha Roberti.

Më shumë se gjashtë vite bashkë

Taylor Swift zbulon arsyen e ndarjes nga Joe Alwyn

Në lidhje me djalin e Jozefina Topallit

Cindy Marina rrëfen si rrallë herë njohjen me partnerin

“Shpresojmë që gjenerata tjetër…”

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pauzë nga muzika?

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur

Çfarë ka Soni Malaj për t’i thënë Flori Mumajesit?