MENU
klinika

Nuk do ta besoni

Sa iPhone duhen për të ndaluar një plumb

23.03.2023 - 11:50

Pronarët e profilit në “YouTube”, EverythingApplePro, të cilët ngarkojnë video me truke të ndryshme për përdorimin e iPhone, vendosën t’ia nënshtrojnë iPhone një tjetër testi të pazakontë, shkruan “albeu.com”.

Kështu, iPhone është bërë padyshim një dëshmor mes celularëve, sepse asnjë celular tjetër nuk është aq i ekspozuar ndaj torturave të ndryshme sa kjo pajisje.

E mbytën, e hodhën, e goditën, i vunë flakën. Tani ishte radha e pushkës së provës.

Pyetja është: Sa iPhone duhen për të ndaluar një plumb të pushkës AK-74?

Në video, ne shohim tetë telefona celularë të rreshtuar, përkatësisht tri modele iPhone 6+, disa iPhone 6 dhe në fund Galaxy S6 të Samsung.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN