MENU
klinika

Historia që kanë patur vite më parë

Selena dhe Zayn po e provojnë për herë të dytë lidhjen

31.03.2023 - 08:05

Takimi i Selena Gomez dhe Zayn Malik nuk është befasi për ata që i njohin sepse dyshja kanë qenë të lidhur në të kaluarën.

Përpjekja e parë e dyshes ndodhi vite më parë kurë kur shoqja më e mirë e Gomez, Taylor Swift, po takohej me ish-anëtarin e grupit One Direction, shokun e Zayn Malik, Harry Styles.

Taylor dhe Harry ishin bashkë në vjeshtën e vitit 2012 dhe u fotografuan për herë të parë atë dhjetor.

Ata u ndanë muajin tjetër. Por, duket se lidhja e tyre jetëshkurtër ishte e mjaftueshme për t’i bërë Selenën dhe Zayn të provonin një romancë, siç thotë një burim kryesor për Page Six: “Ata kishin një gjë vite më parë, kur Taylor dhe Harry ishin në lidhje.”

Burimi vazhdon: “Nuk më habit aspak që ata janë potencialisht bashkë [sot].

Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë