MENU
klinika

Bllokohet qarkullimi i mjeteve

Shembet muri mbrojtës në krah të rrugës te “Uji i Ftohtë” në Vlorë

31.03.2023 - 10:08

Është shembur muri mbrojtës në krah të rrugës kryesore në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë.

Si pasojë rruga është bllokuar për disa orë, ndërkohë tani qarkullimi i mjeteve bëhet vetëm në njërën korsi.

Burime për mediat bëjnë me dije se muri ka rënë gjatë natës dhe rrezikon tëshembet edhe pjesa tjetër, ndërkohë situata vijon të jetë e rrezikshme për makinat të cilat qarkullojnë në atë zonë.