MENU
klinika

Mbeten të vdekur 2 persona (EMRAT)

Sherr me thika dhe të shtëna me armë zjarri në Kavajë

29.03.2023 - 19:26

Dy persona kanë mbetur të plagosur në Kavajë, ku njëri prej tyre raportohet se ka ndërruar jetë.

Burime për Panorama TV bëjnë me dije se gjatë një konflikti janë përdorur mjete prerëse (thikë) dhe armë zjarri.

Mësohet se emrat e viktimave janë Edomd Gosa dhe Altin Rexha, të dy në moshë të re.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe vënien e autorëve para drejtësisë.

“U përjashtuam nga aksesi në autostradën Thumanë -Kashar”

Banorët protestë: Po falimentojnë bizneset

“Daily Mail” shkruan për rivierën shqiptare

“Destinacion me plazhe të bruzta dhe ushqim të shijshëm“

Policia vendos gjoba “të majme”

Siguria në plazhe, bllokohen 40 mjete lundruese

Ka projekte edhe në Serbi dhe Bjellorusi

Sheiku arab Alabbar rrit çmimet e ndërtimit në Durrës