MENU
klinika

I tërheq veshin për...

“Si të duket burri im?”/ Kiara surprizohet nga vëllai

22.03.2023 - 10:22

Kiara u surprizua mbrëmjen e sotme nga vëllai saj i vogël, që ndodhet në Itali. Ajo kishte mundësinë të fliste me kamera me të, përmes ekranit që ndodhet në dhomën e ndenjes.

Teksa u emocionua duke e parë, moderatorja u shpreh se e ka marrë shumë malli për vëllain e saj dhe se ka nevojë për një përqafim tani. Ajo e pyeti Rayan nëse ai e ndjek atë në Big Brother, ndërsa ai u shpreh se e ndjek shpesh herë.

Vëllai i tha Kiarës se ajo pi shumë cigare dhe i kërkoi asaj të mos konsumojë aq shumë. Ai bëri një koment edhe për Luizin.

I pyetur nga Kiara se si i duket burri i saj, i vëllai u shpreh se i duket shumë i bukur. Ky koment u shoqërua me shumë të qeshura, edhe nga vetë Luizi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Habit motra e Tea Trifonit

“Luizi nuk e pëlqen Kiarën”


Më shumë se gjashtë vite bashkë

Taylor Swift zbulon arsyen e ndarjes nga Joe Alwyn

Në lidhje me djalin e Jozefina Topallit

Cindy Marina rrëfen si rrallë herë njohjen me partnerin

“Shpresojmë që gjenerata tjetër…”

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pauzë nga muzika?

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur

Çfarë ka Soni Malaj për t’i thënë Flori Mumajesit?