MENU
klinika

Vuante nga skleroza

U hodh nga kati i 5-të i pallatit në Pogradec, ndërron jetë i moshuari

29.03.2023 - 10:34

Një 85 vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 5 në Pogradec. Skënder Muçollari është dërguar në gjendje të rëndë në spital por nuk ka mundur që t’u shpëtojë plagëve të marra.

Më herët, i moshuari ka tentuar disa herë të vetëvritet. Në momentin e ngjarjes, 85 vjeçari ka qenë vetëm pasi nusja e djalit të tij ka qenë në pazar.

85 vjeçari ka hapur dritaren e dhomës dhe është hedhur. Mësohet gjithashtu se i moshuari vuante nga skleroza.