MENU
klinika

2023 nuk nisi mbarë për to!

Çiftet e famshëm që i dhanë fund romancës mes tyre

10.04.2023 - 11:03

Viti i Ri, ndarje të reja në Hollywood. Çdo javë kemi mësuar ndarje të reja edhe pse nuk janë konfirmuar zyrtarisht nga protagonistët.

Kylie Jenner dhe Travis Scott nisën lidhjen e tyre në vitin 2017, e gjatë romancës sollën në jetë dy fëmijë: vajzën Stormi dhe djalin Aire. Por romanca e tyre mori fund në fillim të këtij viti.

Javë më vonë, këngëtari i Oasis , Noel Gallagher njoftoi ndarjen e tij nga gruaja e tij prej 22 vitesh, Sara MacDonald. Ndarjet ishin sërish tituj gjatë gjithë janarit, pasi protagonistja e Bachelorette DeAnna Pappas njoftoi fundin e martesës së saj me Stephen Stagliano pas 11 vitesh.

E jo më pak se 24 orë po qarkullon lajmi se Taylor Swift i dha fund lidhjes së saj 6 vjeçare. E duke u nisur nga kjo, ja cilët të famshmit u ndanë përgjatë vitit 2023.

Lista:

-Taylor Swift dhe Joe Alwyn
-Kylie Jenner dhe Travis Scott
-Camila Cabello dhe Austin Kevitch
-Joanna Krupa dhe Douglas Nunes
-AJ McLean dhe Rochelle McLean
-Reese Witherspoon dhe Jim Toth
-Sophia Culpo dhe Braxton Berrios
-Amy Slaton dhe Michael Halterman
-Tom Sandoval dhe Ariana Madix
-Drew Sidora dhe Ralph Pittman
-Ryan dhe Mackenzie Edwards
-Maisie Williams dhe Reuben Selby
-Avril Lavigne dhe Mod Sun
-Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid
-Alyssa Snider dhe Kyle Capener

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN