MENU
klinika

Komentet negative ndaj Kiara Titos

Gjyshja e moderatores përfundon në spital

07.04.2023 - 11:07

Gjuha e urrejtjes në rrjetet sociale të shprehura ndaj Kiara Titos duket se kësaj herë kanë shkuar shumë larg, aq sa kanë ndikuar në shëndetin e gjyshes së saj.

Nëna Leta ka përfunduar në spital dhe këtë gjë e ka bërë të ditur kushërira e moderatores e cila i ka kërkuar ndjekësve që të bëjnë kujdes me familjarët e banorëve pasi mund të ndikojnë në gjendjen e tyre emocionale.

”Komentet negative në rrjetet sociale ndikojnë shumë tek të afërmit. Kam biseduar me familjarët e saj. Pak para se të nisja emisionin, fola dhe me gjyshen e Kiarës e cila është prekur shumë nga këto komente dhe mesazhe. Ka pasur dhe probleme shëndetësore dhe i është dashur të shkojë në spital nga komentet dhe sulmet e shumta në rrjetet sociale. Përfitoj nga rasti tu bëj thirrje të gjithë komentuesve, jo vetëm për Kiarën por për të gjithë, që të bëjnë kujdes me familjarët jashtë”, ka treguar ajo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Tradhtia e artistit i dha “goditjen” e fundit

Familja e Butrint Imerit nuk pranoi lidhjen me Kiara Titon