MENU
klinika

Përdorini edhe ju

Truqet që përdorin të famshmit për t’u dukur më bukur në foto!

11.04.2023 - 08:50

Secila aktore, modele dhe person i famshëm në syrin publik ka truqet e saj që e bëjnë të duket bukur në fotografi. Dhe nuk është vetëm ana e tyre më e bukur që ua ekzpozojnë kamerave, por ka edhe disa truqe më pak të dukshme që shpesh kontribuojnë në imazhin e tyre të kuruar.

Ja disa prej tyre:

Nicole Kidman e shtrëngon qafën në mënyrë që fytyra t’i duket më mirë.

Taylor Swift i kafshon pak faqet në mënyrë që të vejë në pah mollëzat.

Megan Fox e nxjerr gjuhën për t’u dukur më tërheqëse.

Meghan Markle e ul kokën në mënyrë që të krijojë afirmitet me fansat.

Blake Lively e ngrit gjuhën në qiellzën e gojës së saj në mënyrë që të mos i krijohet gusha e dyfishtë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN