MENU
klinika

Edicioni i tretë nis së shpejti

A do të jetë sërish opinioniste në BB? Përgjigjet Zhaklina

27.05.2023 - 09:25

Më shumë se disa prej banorëve, një prej personazheve më të komentuar të këtij edicioni të Big Brother Vip Albania ka qenë edhe opinionistja e këtij formati, Zhaklin Lekatari.

Dhe kjo pikërisht prej disa prej deklaratave të saj në netët e spektaklit, por edhe për polemikat me disa nga protagonistët e BBV.

Tashmë kurioziteti për të parë nëse ajo do të vazhdojë të mbajë të njëjtin pozicion në edicionin e ardhshëm, mbetet i madh.

Ajo i është përgjigjur ndjekësve në rrjetet sociale, dhe duket se edhe vetë ajo është e pavendosur për një hap të tillë duke qenë se këtë vit ka qenë shpesh në qendër të sulmeve të ashpra nga fansat e banorëve të BBV.

A do të jetë opinioniste në edicionin e tretë të Big

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Ajo përdori Nitën dhe vajzat e saj"

Debati Diola-Luiz, komenton Zhaklin Lekatari

“Këngëtare tallavaje”!

Vijon sherri mes Fifit dhe Zhaklinës


“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës