MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 25 maj 2023

25.05.2023 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 111.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 103.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 127.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 77.2 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 113.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.74 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN