MENU
klinika

"Po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës"

Gati për sezonin/ Rama publikon pamje nga plazhi i Durrësit

30.05.2023 - 11:28

Kreu i qeverisë ka publikuar pamje nga plazhi i Durrësit ku po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës dhe dezinfektimin sezonal.

Rama shkruan se janë në pritje të një sezoni të ri veror me më shumë turistë se asnjë vit tjetër.

Ndërkohë shprehet se paralelisht po punohet me projektin e Rilindjes Urbane të Durrësit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN