MENU
klinika

Cila është arsyeja

Hashim Thaçi lë qelinë dhe shkon në Kosovë

29.05.2023 - 16:27

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka lënë qelinë për disa orë dhe ka shkuar në Kosovë.

Kjo lëvizje e tij ka ardhur pasi Gjykata Speciale ka plotësuar kërkesën e tij.

Mësohet se shkak për lirimin e Thaçit për disa orë ka qenë gjendja e rënduar shëndetësore e nënës së tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Deklarata e ish-komandantit të lartë të NATO-s

“Administrata Biden do t’i kushtojë vëmendje Ballkanit”

"Jemi të shqetësuar për lidhjet e Serbisë me Rusinë"

‘Wagner’ në Veri, Petkoviç: Pse Kurti s’i tregon provat?